28.01.2015

Modelowe dzieci

Co robią utalentowane, małe dziewczynki? Niektóre występują na scenie w przedszkolu, chodzą na zajęcia dodatkowe z aktorstwa, biorą lekcje baletu czy śpiewu. Są jednak i takie, które po prostu wpadły komuś w oko. Agencje modelingowe coraz częściej biorą pod swoje skrzydła dzieci. Niektóre z nich mają już na swoim koncie milionowe kontrakty i to one "utrzymują" rodziców.

Thylane Blondeau

Na co dzień to zwykłe dzieciaki. Chodzą do szkoły, grają w piłkę (no dobra, grają na playstation :)), bawią się lalkami i rozwijają swoje pasje. Jednak w przeciwieństwie do swoich rówieśników, stawiane są im ogromne oczekiwania. I nie mówię tutaj tylko o nadziejach, które pokładają w nich rodzice. Projektanci z niecierpliwością czekają, aż dziewczynki skończą 16 wiosen i będą je mogli wysłać na swoje wybiegi. A więc modelki już od najmłodszych lat uczą się chodzić na obcasach, wiedzą, jak pozować do zdjęć i dbają o swoją powierzchowność.

Kristina Pimenova

Chyba każda dziewczynka marzy o tym, aby zostać modelką. Czy jednak chodząc od castingu do castingu, nie zabiera się im części beztroskiego dzieciństwa? Czy Waszym zdaniem maluchy powinny zostać rzucone na głęboką wodę i zaczynać karierę już wtedy, gdy dostrzega się w nich potencjał? "Vouge", najbardziej prestiżowy magazyn o modzie, mówi dziecięcemu modelingowi stanowcze nie. 

źródło


A Wy co myślicie? Dajcie znać w komentarzach :)5 komentarzy :

 1. Wiadomo, że dzieci są potrzebne do zdjęć dziecięcych ubrań - ale tutaj właśnie tkwi szkopuł DZIECIĘCYCH! Uważam, że to powinny być urocze zdjęcia,a nie robić z małych dziewczynek wampy!

  Poza tym to tak jak te dziewczynki, które od maleńkości biorą udział w konkursach piękności - wielkie oczekiwania ich przerastają, całkowicie tracą dzieciństwo przez chore ambicje matek ... przykra sprawa!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z Tobą! Dzieciaki muszą się wyszaleĆ, bawić i poznawać świat, a nie siedzieć przed aparatem i pozować.

  moszovska-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Kristina jest teraz bardzo popularna na internetach z tego co widzę:) Bardzo ładne te dzieciaczki < 3

  http://spelniaj-twoje-marzenia.blogspot.com/

  Pozdrawiam ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie mam nic przeciwko, ale we wszystkim trzeba zachować pewne granice :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Niespełnione ambicje rodziców często zaślepiają ich poczynania i małe dzieci zmuszane są do ciężkiej pracy. Oczywiście nie zawsze tak jest, ale zazwyczaj tak to niestety wygląda..

  OdpowiedzUsuń