27.05.2015

Say "yes" to the dress

Nastał sezon na śluby. Oczywiście, najbardziej pożądane przez Nowożeńców miesiące to te, które mają "r" w nazwie. A więc czerwiec, sierpień czy wrzesień upływają pod znakiem koronek i tiuli.
Prześledziłam sieć w poszukiwaniu strojów dla kobiet, które będą w tym wyjątkowym dniu mówić "tak" jak i tych, które będą ocierać łezkę wzruszenia, przyglądając się ślubnym ceremoniom :)


Dla Młodych Pań


Zapomnijcie o długaśnych welonach! W tym sezonie, jedyne, co ciągnie się po ziemi, to ręcznie haftowana peleryna. A na głowie obowiązkowo wianek :)


top-5-wedding-dress-trends-2015
źródło 
Głęboki dekolt? Nawet do pasa! Warunek jest jeden- suknię z takowym zakładajcie tyłem na przód :) Projektanci oszaleli na punkcie wyeksponowanych pleców.


źródło


Jak tam u Was z matmą? Gotowe? Ślubną kreacje podzielcie na dwa. Jaki wynik? W rzeczy samej, celujący :) Uwaga! Do crop topu warto dokupić też karnet na siłownie, wymaga on bowiem żywotnych mięśni skośnych :)


źródło


Dla łapiących bukiety


Na wesela chodzicie jako wieczna druhna lub +1? Spokojna głowa! I tutaj coś zaradzimy. Wskocz w kontrastową sukienkę z całego klosza, a na pewno następnym razem to Ty będziesz Tą w Bieli :)shop for New Women Eye-catching Spliced Fitted Dress and more for everyday cheap prices at Lalalilo.com - Your Online Womens Clothes Store
źródło

Miłośniczki natury również nie będą zawiedzione. Możecie być pewne, że weselni goście będą za Wami wołać: "Ładne kwiatki!" :)


źródło

No i przede wszystkim pamiętajcie, Wy nie macie ograniczeń, jeżeli chodzi o kolor :) Możecie śmiało przywdziać krwistą czerwień i całą noc wzbudzać "ochy" i "achy" obecnych :)


YolanCris | Cocktail dresses New Collection 2015 by YolanCris. Perfect for bridesmaids
źródło


Bez względu na to, w jakim charakterze będziecie uczestniczyć w ceremonii, pamiętajcie: grunt to dobra zabawa! A wiadomo, że najlepiej bawisz się, gdy zniewalająco wyglądasz :)


4 komentarze :

  1. Oj piękne te sukienki:) Sukienka ślubna ta podzielona na pół jest idealna:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wianek na tak, welon jak dla mnie, a szczególnie nie w formie pelerynki i przede wszystkim suknia nie biała, czy kremowa, ale w kolorze szampana ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. wlasnie za jakis tydz wybieram sie na slub kolezanki :) ciekawie to wyglada :)

    OdpowiedzUsuń