27.08.2013

Oto mężczyzna. Vistula jesień-zima 2013/2014

We wszystkich trzech liniach marki – w klasycznej Lantier, bazowej Vistuli i najbardziej nowoczesnej Vistuli Red – dominuje uniwersalny granat. Od chłodnego, zestawianego z ponadczasową czernią lub szarym melanżem, po mocny i wyrazisty, skontrastowany wyrazistym bordo, oranżem, czy błękitem. Paletę głównych barw sezonu uzupełnia biel i fiolet.

Klasyczne formy i fasony poddawane są oryginalnym mariażom tkanin i materiałów. Wełniane marynarki ze skórzanymi rękawami i kieszonką, ręczne wykończenia z futra argentyńskiego lisa, czy welur wykończony atłasem, to tylko niektóre ze śmiałych propozycji Vistuli na obecny sezon.

W deseniach rządzi krata. Na spodniach i marynarkach przyjmują formę zarówno delikatnej białej kraty na granatowym tle, jak i śmiałych wariacji na temat kraty szkockiej. Pojawiają się także klasyczne mikrowzory na białych koszulach, żakardy i kolorowe drukowane aksamity.

Tradycyjnie już w kolekcji, dopełnionej propozycjami casualowymi, takimi jak puchowe, pikowane kurtki, swetry, czy dżinsy, zadbano o detale. Kontrastowe, wyrafinowane wykończenia, łaty na rękawach marynarek, guziki ze szlachetnych surowców, w tym z rogu bawolego, czy orzecha kamiennego, czy wreszcie podszewki – wszystko to, z czego słynie Vistula, jest wyznacznikiem wysokiej jakości.

Kolekcje uzupełniają akcesoria. Kaszkiety, kominy o grubym splocie, futrzane kołnierze zakładane pod marynarkę, a także krawaty, w tym dzianinowe dodadzą smaku jesiennej i zimowej stylizacji. Podobnie jak galanteria skórzana, w tym rękawiczki w żywiołowych kolorach pomarańczy, czy czerwieni.Brak komentarzy :

Prześlij komentarz